Böyle Olur Kimyegiller’in Filtreleri

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Instagram’ın en çok beğenilen fotoğrafını yerinden eden kare Kim & Kanye çiftinden geldi – ama bi sorun nasıl geldi – Kimyeler’in ipliğini kim bilir kaçıncı kez pazara çıkaran açıklamayı taze damat West’ten alıyoruz.

24 saat içinde 2 milyon beğeni ile rekorları altüst eden Kim Kardashian ve Kanye West’in düğün fotoğrafı, Justin Bieber’ın ”Love the way you look at me” isimli (Selena Gomez içeren) fotoğrafını tahtından etti.


Sıradan bir kullancının hazır efekt uygulamalarıyla birkaç saniye içinde piyasaya sürebildiği Instagram fotoğraflarının hazırlanışı, söz konusu Kim Kardashian olunca bir ömür sürebiliyor. Izdivaçlarının her anını kare kare sergileyen çiftin 2 milyon beğeni alan fotoğraflarının Instagram’da paylaşılmadan önce 4 günlük bir düzenleme ve efekt sürecinden geçtiğini biliyor muydunuz?


Kanye West bu düzenleme sürecinin sebebini ”çiçeklerin rengi soluktu” şeklinde açıklayadursun, düğün fotoğraflarını çekmekten son anda vazgeçen ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz’in standartlarını aratmamaya and içtiğini anlamak zor değil.

Kaynak: TechCrunch

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir